5 Eylül 2017

Birmingham’dan Gelecek Outgoing Acentalarla B2B Workhop / Türk Incoming Acentalar için Duyuru / 22 Eylül 2017 / TÜRSAB Genel Merkez

22 Eylül 2017 Cuma günü, 10:00 – 12:30 saatleri arasında THY ve TÜRSAB işbirliği ve organizasyonunda, TÜRSAB Genel Merkez’de Birmingham’dan ülkemize gelecek olan outgoing acentaların katılımlarıyla bir workshop düzenlenecektir.

Workshopa katılacak acentaların isimleri ekte bulunmaktadır.

Söz konusu etkinliğe; Birmingham ile çalışan veya çalışmak isteyen özellikle Incoming Acentalarımızın katılması beklenmekte olup, katılım teyitlerinin aşağıda belirtilen e-mail adresine bildirilmesi önemle rica olunur.

Önemli Not: Katılımcı acentaların gelirken iş kartları ve broşürlerini yanlarında bulundurmaları ve Workshop süresince zamanı iyi kullanabilmek adına B2B görüşmelerini uzun tutmamaları rica olunur.

Workshop Planlaması katılımcı sayısına göre belirlenecek olup etkinliğe katılmak için mutlaka LCV verilmesi gerekmektedir.

LCV:

Burcu OSANMAZ

TÜRSAB Kurumsal İlişkiler

Mail: burcu.osanmaz@tursab.org.tr

EK : Katılımcı Acenta Listesi

Tarih : 22 Eylül 2017, Cuma günü

Saat: 10:00 – 12:30

Yer : TÜRSAB Genel Merkez

  • Birmingham’dan Gelecek Outgoing Acentalarla B2B Workhop / Türk Incoming Acentalar için Duyuru / 22 Eylül 2017 / TÜRSAB Genel Merkez

İçerik ile ilgili dosyalar